یک نوع مکمل غذایی بوده که دارای اثرات مثبت و تقویت کننده آنابولیکی از طریق اثر بر روی سیستم هورمونی بدن مخصوصا انسولین و هورمون رشد می‌باشد .
کد خبر: 59013
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۵
  نسخه PDF این خبر   اشتراک گزاری در واتس آپ   اشترک گزاری در تلگرام   اشترک گزاری در تلگرام    

خوزستان طلایی – یک نوع مکمل غذایی بوده که دارای اثرات مثبت و تقویت کننده آنابولیکی از طریق اثر بر روی سیستم هورمونی بدن مخصوصا انسولین و هورمون رشد می‌باشد . استفاده از آن به جذب بیشتر مواد غذایی به داخل سلول های عضلانی تاثیر داشته و فاکتورهای رشد را در بدن در شرایط مناسب قرار می‌دهد .

 قرص دگزامتازون چیست ؟

این قرص از دسته داروهای کورتون است بسیار داروی عارضه داری است و عوارضی همچون جوش بدن افزایش فشار خون تخریب عضلات و پوکی استخوان و عوارض کلیه و مثانه و…. داشته و باعث ضعف سیستم ایمنی بدن می‌شود .

گلوکزآمین و ام . اس . ام چه تفاوتی با یکدیگر دارند ؟

گلوکزآمین یک نوع مکمل غذایی با خاصیت موثر و مثبت روی سیستم عضلانی اسکلتی مفاصل می‌باشد ام . اس . ام نیز به عنوان یک مسکن معمولا به این نوع مکمل ها اضافه شده که به عنوان گلوکزآمین ام اس ام شناخته می‌شود .

طرز مصرف پودر آمینو ۴۸۰۰ چگونه بوده و این پودر چه فوایدی دارد ؟

پودرهای پروتئینی همگی در افزایش جم و وزن و مقابله با شرایط کاتابولیکی موثرند میزان مصرف آن نیز بستگی به وزن و سابقه تمرینی فرد و… دارد اما در هر شرایط استفاده از توضیحات لیبل محصول معقولانه‌تر است


نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0