تیم ملی پارا تیراندازی با کمان روز شنبه به کشور چین رسید و پس از انجام تمرینات آماده سازی، رقابت خود را در مسابقات قهرمانی جهان از روز سه شنبه ۲۱ شهریورماه آغاز می کند. ...
کد خبر: 59132
تاریخ انتشار: شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۷
  نسخه PDF این خبر   اشتراک گزاری در واتس آپ   اشترک گزاری در تلگرام   اشترک گزاری در تلگرام    

تیم ملی پارا تیراندازی با کمان روز شنبه به کشور چین رسید و پس از انجام تمرینات آماده سازی، رقابت خود را در مسابقات قهرمانی جهان از روز سه شنبه ۲۱ شهریورماه آغاز می کند.

به گزارش خوزستان طلایی و به نقل از  سایت کمیته ملی پارالمپیک، رقابت های قهرمانی جهان با حضور نمایندگان ۴۱ کشور از روز سه شنبه ۲۱ شهریور ماه در شهر پکن آغاز می شود و در سه روز ابتدایی تمرینات و کنترل تجهیزات ملی پوشان انجام خواهد شد.

تیم ملی پارا  تیراندازی با کمان ایران با  ترکیب هادی نوری، سمیه رحیمی قهدریجانی، علی سینا منشاءزاده ، سمیه عباسپور، زهرا نعمتی، رمضان بیابانی، فرزانه عسگری، راضیه شیرمحمدی، زهرا دلخوش، غلامرضا رحیمی، اصغر زارعی نژاد و پوریا جلالی پور در این رقابت ها شرکت کرده است.

مجید کهتری به عنوان سرمربی، جبراییل عبادی و لیلا سخایی فر به عنوان مربی و مهرداد غلامی به عنوان کمک مربی و سعید اصغری گنجی نیز به عنوان مربی بدنساز ملی پوشان کشورمان را در این مسابقات همراهی کرده اند.

تیم ملی پارا تیر اندازی با کمان جمعه، ۱۷ شهریور ماه با سرپرستی قاسم قاسمی به این رقابت ها اعزام شد و تمرینات تیم ملی نیز از امروز آغاز می شود. 


منبع: خبرگزاری ایـلنا
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0