اتحادیه جهانی کشتی اسامی ۷ عضو جدید کمیته ورزشکاران را اعلام کرد.
کد خبر: 59195
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۳
  نسخه PDF این خبر   اشتراک گزاری در واتس آپ   اشترک گزاری در تلگرام   اشترک گزاری در تلگرام    

اتحادیه جهانی کشتی اسامی ۷ عضو جدید کمیته ورزشکاران را اعلام کرد.

به گزارش خوزستان طلایی و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، اتحادیه جهانی کشتی اسامی هفت عضو جدید کمیته ورزشکاران این اتحادیه را اعلام کرد.

این کشتی گیران توسط ورزشکاران حاضر در رقابت های جهانی ۲۰۱۷ فرانسه انتخاب شده اند که نام کمیل قاسمی آزادکار وزن ۱۲۵ کیلوگرم و دارنده مدال نقره و برنز المپیک و نقره جهان از کشورمان، در این لیست قرار دارد.

اودونایو آدکوورویه دارنده مدال برنز رقابت های جهانی ۲۰۱۵ و نقره رقابت های جهانی ۲۰۱۷ در کشتی زنان از نیجریه ، جردن باروز (رئیس کمیسیون) دارنده مدال طلای المپیک و چهار مدال طلای جهان از آمریکا، آرسن جلفالکیان دارنده مدال نقره المپیک و چند مدال طلا، نقره و برنز جهان در کشتی فرنگی از ارمنستان، سوفیا ماتسون دارنده مدال برنز المپیک و چند مدال طلا، نقره و برنز جهان در کشتی زنان از سوئد، ملونین نومونوی دارنده مدال های طلا و نقره جهان در کشتی فرنگی از فرانسه، یانان سان دارنده مدال برنز المپیک و طلا و نقره جهان در کشتی زنان از چین دیگر اعضای این کمیته هستند.

کمیسیون ورزشکاران اتحادیه جهانی کشتی از سال ۲۰۱۳ و به منظور محافظت از حقوق و منافع کلیه ورزشکاران سبک های المپیکی اتحادیه جهانی کشتی راه اندازی شده است.


منبع: خبرگزاری ایـلنا
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0