پس از برگزاری اردوی تیم‌ملی داژبال در اهواز، نفرات اعزامی به رقابت‌های آسیایی مالزی مشخص شدند که هشت خوزستانی نیز در ترکیب اصلی تیم‌های ملی آقایان و بانوان قرار گرفتند. ...
کد خبر: 59175
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۵
  نسخه PDF این خبر   اشتراک گزاری در واتس آپ   اشترک گزاری در تلگرام   اشترک گزاری در تلگرام    

اردوی تیم‌ملی داژبال از ۱۵ تا ۲۰ شهریورماه در هر دو بخش آقایان و بانوان به میزبانی هیات ورزش‌های همگانی خوزستان در  اهواز برگزار شد.

در پایان این اردو نفرات اعزامی به رقابت‌های آسیایی مشخص شدند که بر این اساس، نوید گازرانی، محمد کوچکی و امیر نجفی از مرکزی، میلاد مطلبی، جواد سلطانی و حسین محمدی از زنجان، رضا رمضانی و سینا دلاوری از تهران و سیدبهنام موسوی و امیر مصداقی از خوزستان به عنوان ورزشکار به این پیکارها اعزام می‌شوند. رضا خوش‌سرور نیز به عنوان سرمربی و رضا سلطانی به عنوان مربی، اعضای کادرفنی آقایان را تشکیل می دهند.

در بخش بانوان نیز سیده‌فاطمه شریفی‌نسب، سیده‌سمانه اهوازیان، زهرا خلیلیان، منا بهمنی‌نژاد، ابتسام عتابی و نگار عراقی از خوزستان، پروین دولت‌یاری از ایلام، عزت دشتی‌ و سعیده نوروزی از بوشهر و ندا نجف‌زاده از آذربایجان‌غربی در این مسابقات شرکت می‌کنند. شروین جباریان به عنوان سرمربی و پروانه شقایق به عنوان مربی، تیم‌ملی بانوان را در این پیکارها همراهی می‌کنند.

همچنین نوشین همت‌زاده از تهران و نگار افشین از خوزستان به عنوان داور در این رقابت‌‌ها قضاوت خواهند کرد.

پیکارهای داژبال آسیا از پنجم تا یازدهم مهرماه در مالزی برگزار می‌شود.

 


نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0