تیم بسکتبال پتروشیمی بندرامام پیش از حضور در رقابت های جام باشگاه های آسیا در یک بازی تدارکاتی به مصاف فنرباغچه ترکیه می رود.
کد خبر: 59162
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۳:۱۵
  نسخه PDF این خبر   اشتراک گزاری در واتس آپ   اشترک گزاری در تلگرام   اشترک گزاری در تلگرام    

شاپور یاوری مدیرعامل باشگاه پتروشیمی بندر امام اظهار کرد: پیش از حضور در رقابت های بسکتبال جام باشگاه های آسیا، روز چهارشنبه ۲۲ شهریورماه عازم استانبول خواهیم شد تا در یک دیدار تدارکاتی مقابل تیم فنرباغچه ترکیه به میدان رویم
مدیرعامل باشگاه پتروشیمی بندرامام افزود: علاوه بر بازی با فنرباغچه، دو دیدار تدارکاتی دیگر با تیم های مطرح ترکیه برگزار خواهیم کرد تا بازیکنان ما پیش از حضور در جام باشگاه های آسیا محک خوبی بخورند. در حال حاضر روند تمرینات تیم به خوبی سپری می شود و خوشبختانه بازیکنان در شرایط خوبی قرار دارند.
وی عنوان کرد: قطعا همچون سایر تیم ها هدفمان قهرمانی در مسابقات است اگر چه به خوبی می دانیم که رقبای بسیار سرسختی در مقابل خود داریم اما تمام تلاش خود را انجام می دهیم که پرچم کشورمان را به احتزار درآوریم.
یاوری با بیان این که تیم مونو ومپایر فیلیپین جایگزین نماینده ژاپن در این رقابت ها شد و ما باید در بازی سوم به مصاف این تیم قدرتمند برویم افزود: در بین ۱۰ تیم حاضر در این دوره از مسابقات تیم های پتروشیمی، الریاضی لبنان،ژینجیانگ چین و مونو ومپایر تایلند جز مدعیان اصلی قهرمانی این دوره از رقابت ها به شمار می روند.
وی عنوان کرد: در ورزش حرفه ای بسکتبال که ثانیه ها در آن تعیین کننده است نمی توان از قبل پیش بینی کرد که صد در صد چه تیمی قهرمان است زیرا ممکن است در چند ثانیه سرنوشت بازی تغییر کند اما در کل کسب عنوان قهرمانی در هر تورنمنت به ساز و کار و آمادگی بازیکنان یک تیم بستگی دارد.
مدیرعامل باشگاه پتروشیمی بندرامام با اشاره به این که خیلی دوست دارم در جام باشگاه های بسکتبال آسیا برای اولین بار به مقام قهرمانی برسیم گفت: قطعا در صورت قهرمانی در این مسابقات پاداش خوبی برای مجموعه تیم در نظر خواهیم گرفت.
وی در خصوص جذب آرون گرامی پور بازیکن ایرانی – انگلیسی پتروشیمی بندرامام گفت: این بازیکن در چند روز اخیر به تمرینات تیم ما اضافه شد و با توجه به عملکرد خوبی که داشت رضایت کادرفنی را به خود جلب کرد و همراه تیم به مسابقات باشگاه های آسیا اعزام می شود البته پیش از این نوید نیکتاش بازیکن ملی پوشِ ایرانی- فرانسوی را جذب کرده بودیم.


نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0