علم نوین ورزش به نکات علمی بسیار گسترده ای رسیده است ، که بازگو نموندن این مطالب در مقابل انها بسیار ناچیز میباشد اما عده ای هنوز درگیر این مباحث و اشتباهات پیش پا افتاده ای هستند که حتما نیاز به یاد اوری جدی داشته و دارند ....
کد خبر: 59272
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۱
  نسخه PDF این خبر   اشتراک گزاری در واتس آپ   اشترک گزاری در تلگرام   اشترک گزاری در تلگرام    

خوزستان طلایی – عده ای از افراد مبتدی و حتی افراد با سابقه دیده ایم گاهی چندین پودر و ارد را با یکدیگر مخلوط میکنند و ان را بعنوان مکمل خانگی و سالم مورد مصرف قرار میدهند ، این یک اشتباه بزرگ بحساب می اید .

 یا بدنبال” سلامت ” هستند ، یا بدنبال ” هزینه ” نکردن :

باید بدانید که فرایند ساخت مکملها توسط فرمولهای قوی ترکیب و بعضا با پخت ان تغییر ماهیت کلی را بهمراه خواهند داشت ، این امر عملیات هضم و جذب را برای شما اسان مینماید . وقتی شما با هدف ساخت مکمل خانگی یکسری پودر و ارد خام را به هم مخلوط میکنید و مورد مصرف قرار میدهید حتما بدانید که سیستم گوارشی خود را به اختلالات مختلفی مواجه کرده اید چسبندگی و انسداد روده ، دل درد ، سوء هاضمه ، بی اشتهایی و در نهایت تضعیف را بهمراه خواهد داشت .

عده ای با هدف عضله سازی” شیر خشک ” مصرف میکنند :

بدنبال وزن گرفتن و عضله سازی ، غافل از اینکه فرمول ساخت شیر خشک فقط یک غذای کمکی سبک برای نوزادان بحساب می اید ، راحت تر بگویم اگر تمام قوطی شیر خشک را به یکبار مصرف کنید هیچ اتفاق مهمی در عضلات و اندام شما پدیدار نمیگردد .

علم نوین ورزش به نکات علمی بسیار گسترده ای رسیده است ، که بازگو نموندن این مطالب در مقابل انها بسیار ناچیز میباشد اما عده ای هنوز درگیر این مباحث و اشتباهات پیش پا افتاده ای هستند که حتما نیاز به یاد اوری جدی داشته و دارند .


نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0